Wieloletnie doświadczenie, ogromna wiedza oraz zaangażowanie w wykonywaną pracę pozwalają mi na skuteczną i szybką realizację zleceń.

Moją specjalizacją jest elektronika i elektryka samochodowa pojazdów grupy VAG (Volkswagen, Audi, Skoda, Seat).

Zajmuje się obsługą układów elektronicznych, diagnozuje systemy elektroniczne, wyszukuje usterki, zamieniam uszkodzone elementy, wykonuje adaptację nowych elementów takich jak np. kierownica multifunkcyjna, tempomat, dodatkowe oświetlenie (np. zestawy xenonowe, światła do jazdy dziennej itp.), czujniki parkowania, kamery cofania. Oprócz tego mogę zaoferować montaż różnego rodzaju systemów zabezpieczeń elektronicznych, takich jak indywidualne zabezpieczenie (ukryte włączniki), czy alarmy.

Odczytuje i diagnozuje błędy ABS, AIR BAG itp., naprawiam uszkodzone instalacje.

Dysponuje nowoczesnym sprzętem diagnostycznym.

Posiadam dostęp do większości oryginalnych (nowych i używanych) części samochodowych z ASO, a ceny jakie mogę zaproponować z pewnością będą atrakcyjne.

instalacje elektryczne

Misją VWTECH jest świadczenie usług na najwyższym poziomie, co gwarantuje satysfakcję i zadowolenie Klientów. Kładę duży nacisk na rozwój i doskonalenie swoich umiejętności w zakresie świadczonych usług, dlatego też staram się być na bieżąco ze wszystkimi nowinkami technicznymi.

instalacje elektryczne

Dlaczego VWTECH?

  • fachowa obsługa
  • krótki czas realizacji
  • konkurencyjne ceny
  • gwarancja jakości